Connect with us

Alışveriş

2020’DE TÜRKİYE’YE GELECEK YENİ ARABA MODELLERİ

2020 yılında ilk defa pazara sunulacak modeller var elbette. Ama mevcut modellerin yenilendiğini de göreceğiz. Peki, 2020’de Türkiye’ye gelecek yeni araba modelleri hangileri? Sizin için detaylı bir 2020 model arabalar takvimi hazırladık.

Published

on

2020’de Türkiye’ye Gelecek Yeni Araba Modelleri / Yeni Versiyonlar

2020 Porsche Modelleri

Yeni Porsche Taycan Türkiye ne zaman geliyor? Porsche’nin 2020 modelleri ya da yenilenmiş versiyonları merakla bekleniyor. Yeni Taycan ise yaz aylarında ülkemize geliyor.

Audi 2020 Yenilikleri

Temmuzda Audi e-tron, Ağustos’ta Audie-tron Sportback, Ekim’de Audi A1 ve A1 Citycarver’in yenileri ülkemize geliyor olacak.

Audi e-tron

A1 Citycarver

BMW 2020 Yenilikleri

2020’de Türkiye’ye gelecek yeni araba modelleri içinde elbette BMW de var. Haziran 2020’de ülkemize geliyor.Yeni BMW 2 Gran Coupe

Citroen 2020 Yenilikleri

Ekim 2020’de Citroén e-C4 modeli ülkemize gelecek.

Maserati 2020 Yenilikleri

2020’de Türkiye’ye gelecek araba modelleri içinde göze çarpan bir diper marka Maserati… M240 yenilenmiş haliyle Eylül ayında ülkemize geliyor. Yeni Ferrari Roma ise Kasım ayında geliyor.

 

ferrari roma

2020 Volkswagen Modelleri

2020 VW modelleri de ülkemize gelecek. Ama en çok yeni Golf merak ediliyor. Yeni VW Golf yaz aylarında ülkemize geliyor.

Fiat 2020 Yenilikleri

Fiat’ın 2020 yeniliklerinden ilki Eylül ayında geliyor. Fiat 500 ailesi, ile başlayan yeni modellerin ülkeye gelişini Fiat Panda takip ediyor. 2020 Fiat Panda Ekim’de, Fiat Ducato da Kasım ayında geliyor.2020 Fiat Panda 

Ford 2020 Yenilikleri

Yeni Ford Kuga da Temmuz’da ülkemize geliyor. Yeni Ford Kuga

Jeep 2020 Yenilikleri

Yeni Jeep Renagade ve yeni Jeep Compass’ın Türkiye’ye gelişi ise Eylül-Ekim.Jeep Renagade

Kia 2020 Yenilikleri

Kia’nın yeni Picanto modeli Ağustos’ta / yeni Kia Rio modeli Eylülde / yeni Kia S-Tronic Ekimde/ yeni Kia XCeed ise Kasım ayında ülkemize geliyor.

mazda

 

Mazda 2020 Yenilikleri

Mazda’nın yeni CX30 modeli Kasımda ülkemize gelecek. Yeni Mazda MX 30 ise Aralık ayında ülkemize geliyor. mazda

 

Opel 2020 Yenilikleri

Merakla beklenen yenilenmiş Opel İnsignia ise Ağustos’ta ülkemize olacak.

2020 Subaru Modelleri

2020 Subaru Outback modeli ise Ekim ayında ülkemizde satışa sunulacak.

 

 

Okumaya Devam Et
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aktualite

MERSİ DERGİ’NİN 51.SAYISI OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve 7 yıl boyunca Mersin’in sosyal yaşamına ayna tutan MERSİ Dergi’nin 51. Sayısı çıktı.

Published

on

7 yıl boyunca hiç değişmeyen yayın çizgisi ve kalitesi ile Mersin’in en önemli markalarından birisi olan Mersi Dergi’nin bugün dağıtımına başlanan 51. sayısında yine seçkin isimlerin düğünlerinden en özel kareler, konusunda uzman isimlerle gerçekleşen röportajlar, yeni açılan mekânlar ve dopdolu içeriğiyle okuyucusu ile buluşuyor.

52. sayı için çalışmalarına ara vermeden başlayan Mersi Dergi’de en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için şimdiden yerinizi ayırtın!

 

İletişim:

0532 256 2523

0530 600 7665

Okumaya Devam Et

Aktualite

MERSİN’DE SERADA YETİŞEN ERİK KİLOSU BİN LİRADAN TEZGÂHA İNDİ

Balıkesir’de bir manav Mersin’den getirdiği eriklerin satışına başladı. Üçerli paketler halinden satılan erikler 60 liradan satışa sunulurken, eriğin kilosunun da bin lira olduğunu açıkladı. Manavın, ‘Erik bin lira, bin lira’ diye bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Published

on

Balıkesir’ bir manavda erik bin liradan satışa sunuldu. Manav Bahadır Kesikkulak, İHA’ ya yaptığı açıklamada 10 senelik manav olduğunu belirterek, ‘Eriklerimiz sera olarak Mersinden geliyor. Daha çok hasta, aşerenlere ve hamilelere satıyorum. Küçük tabaklarda 3 tane erik 60 liradan olmak üzere kilosunu bin liradan satışa sunuyorum.

Pahalı ama yapılacak bir şey yok bu mevsimde az olduğu için erik pahalı. Alıcıların yakınları aşerdiği için ve ağır hastası olduğu için mecburen alıyorlar. Erik bulduğu için alan müşteriler bana dua ediyor ve para önemli değil diyorlar. Hasta olup ölüm döşeğinde canı çeken ve eriği çok isteyen hasta yakınları var” şeklinde konuştu.

Manav görevlisi gencin ise ‘Erik bin lira’ diyerek tezgâh başında bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Okumaya Devam Et

Aktualite

FAHİŞ FİYAT DENETİMİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, haksız fiyat artışının önüne geçmek, temel gıda ürünleri başta olmak üzere birçok üründe artan fahiş fiyatları da önlemek adına, fiyat, etiket, gramaj denetimi yaptı.

Published

on

Zabıta ekipleri, haksız kazanç elde edilmemesi için özellikle temel gıda ürünleri başta olmak üzere artan fahiş fiyatları önlemek adına ilçe genelinde faaliyet gösteren çeşitli işletmeleri denetledi. Ekipler ilk olarak ürünlerin etiket ve kasa fiyatlarında farklılık olup olmadığını kontrol ederken, ardından ürünlerin etiket, gramaj ve son kullanma tarihlerini inceledi. Özellikle sıvı yağ, un, şeker, yumurta, ekmek gibi temel gıda ürünlerini seçip kasaya götüren ekipler, etiket fiyatı ile kasa fiyatlarını karşılaştırıp not aldı. Vatandaşların mağdur olmaması adına denetimde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılması halinde ihtarda bulunulurken, zabıta ekiplerinin denetimlerini sıklaştıracağı bildirildi.

Öte yandan, ekipler tüm işletmelere fahiş fiyatlı ürün satmaları halinde uygulanacak ağır yaptırımlar hakkında bilgi verip, etiket ve gramaj hakkında da dikkatli olmaları hususunda uyarıda bulundu.

Vatandaşa zarar verip, mağdur edilmesine yönelik her türlü haksızlığın karşısında olduklarını dile getiren Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, “Bu konuda çok hassas davranıyoruz. Özellikle haksızlığa fırsat verilmemesi yönünde çok sağlam çalışmalar yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere güveni çok önemli. Gerek fiyat artışı, gerekse diğer mağduriyetler konusunda yasalar çerçevesinde kimseye göz açtırmayacağımızın da bilinmesini isterim. Denetimlerimiz sıklaşacaktır. Devletimizin bu konudaki kararlı duruşuna, bizler de sahada ekip arkadaşlarımız ile destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Okumaya Devam Et

Trendler