Connect with us

Astroloji

AYLIK BURÇ YORUMLARI – AĞUSTOS 2020

Ağustos ayına girerken genel görünümü

Published

on

Ağustos ayında genel görünümü şöyle bir tarif etmekte fayda var;

Öncelikle Oğlak Burcu’nda stelyum halinde duran ve Retro görünümleri devam eden Jüpiter, Pluto, Satürn üçlüsüne bağlı olarak, içinde yaşadığımız düzen, sistem, kurgu adına ne varsa hepsinin katı ve işlevsiz yanları gözümüze, gönlümüze batmaya ve hayatımızda yıkıp geçmek istediğimiz bariyerler oluşturmaya devam ederler. Bu katılık ve sıkıntının olumsuz yanı bunalma ve kaygı, olumlu yanı ise bunu aşma güdüsünün bizi olağandışı çözümlere teşvik etmesidir!

 Ağustos’ta yaşayacağımız Kova – Aslan aksındaki Dolunay da bu olağan dışı çözümler arayışını destekleyecektir.

İçinde yaşadığımız çevre ve sosyal sorunlarla ilgili duyarlılığın çok yükseldiği, sorgulama ve tepki verme eğiliminin tavan yaptığı bir dönem yaşanabilir. Koç’taki Mars – Lilith kavuşumunun Jüpiter ile karesi de kaba, duyarsız, hadsiz kişiler ve tutumlar karşısında hak arama ve gerekirse sert tepkiler verme potansiyelimizi arttıracaktır. Özel yaşantımızda, iş hayatımızda ya da sosyal düzlemde, bizde tedirginlik, incinme, göz ardı edilme hissine neden olan ve artık tahammül edilmez hale gelen her türlü düzen, kalıp ve otoriteyi sorgulamamız, değişim talebiyle ortaya çıkmamız mümkündür.

Burçlara göre etkilere gelince;

1/12 KOÇ (21 Mart- 20 Nisan)

Rest çekme eğiliminizin tavan yapacağı bir ay… Durup dururken prestij kaybına ve sevimsiz insan durumuna düşmeye gerek yok deyip sineye çektiğiniz şeyleri elinizin tersiyle itmek isteyebilirsiniz. Üzerinizde baskı oluşturan her şeye bambaşka bir gözle bakmanız ve bugüne dek bir türlü toparlayıp söze dökemediğiniz ve dile getirmediğiniz bir çıkışı çatır çatır yapmanız pek mümkün! Onay almak için değil, elde olan işin ya da durumun hakkını vermek için düşünür ve davranırsanız, belki otu ocağı yakma riskini göze alacaksınız. Ama samimiyetle dile getireceğiniz yaratıcı bir fikrin sizi ummadığınız bir başarıya taşıma ihtimalini de tetiklemiş olacaksınız.

2/12 BOĞA (21 Nisan- 20 Mayıs)

Sağ duyunuz otur oturduğun yerde dese bile içinize bir kımıl zararlısı kaçmış da sizi olmayacak işler yapmaya teşvik ediyormuş gibi bir haldesiniz! Bu ay iş hayatındaki duruşunuzu, özel hayatınızdaki konumunuzu değiştirecek bir takım radikal adımlar atmaya kalkabilirsiniz. Güven ve düzen adına bildiğiniz şeyleri alt üst edecek bir fikir sizi sizden alabilir. Ya da etrafınızda gelişen olaylar hiç niyetiniz yokken sizi böyle bir sürece sokabilir. Katı düşünceleri, işinize yaramayan korkuları bir yana bırakıp kendi sınırlarınızı keşfe çıkmanızın zamanı gelmiş. Geri dönüp baktığınız ‘’valla ben kendimi aştım’’ diyeceğiniz bir süreç önünüzde uzanıyor.

3/12 İKİZLER (21 Mayıs- 20 Haziran)

Size sorsalar, rahatlamak, gezmek, eğlenmek, bunalmış kafacığınızı biraz dağıtmak istiyorsunuz… Ama zevk olsun diye elinizi attığınız bir şey ummadığınız kadar kapsamlı bir projeye dönüşebilir. Ya da içinde bulunduğunuz sürece bambaşka bir gözle bakmanızı gerektiren konular önünüze dikilip sizi bireysel kaygılarınızdan daha öteye odaklanmak zorunda bırakabilir. Aslında ilhamlı ve üretken olabilecek bir süreçten geçiyorsunuz. Gelgelelim kafanız sürekli olarak geçmişte ‘’kötü gitmiş’’ işlere takılıyor. Kendinizi başarısız, yetersiz, zarar görmeye açık hissetme eğiliminiz, ya da bir şey yapmayı deneyip sonra kayba uğramayı göze alamamanız yüzünden kendinizi baltalıyor olabilirsiniz. Bu algıyı ‘’şifalandırmak’’ zorundasınız!

4/12 YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Maddi konularda kaygılı ya da başarısız ve yetersiz olmak konusunda tedirgin hissediyor olabilirsiniz. Otorite figürleri ile yaşanılan sürtüşmeler ya da size verilen bir görevin altından kalkamama endişesi, sizi gerebilir. Kendinizi baskılanmış veya gerçek gücünü ortaya koyamıyor gibi hissetmeniz mümkündür. Beklenmedik bir iş değişikliği ihtimali de sizi düşündürebilir. Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızda geçmişten bu yana yaşanan bir iktidar mücadelesi gündeme gelebilir ve siz bu konuya yaklaşımınızı sorgulayabilirsiniz. Bir aile büyüğüyle ilgili sorunlar da sizi meşgul edebilir. Sorun her ne ise, kaygının yerine heves, yaratıcılık ve kendini gerçekleştirme gayretini koymanız, içinizdeki coşkulu, umutlu, canlı yanı bulup beslemeniz sizin için hayırlı olacaktır.

5/12 ASLAN (23 Temmuz- 23 Ağustos)

Adeta ne yaparsanız yapın hiçbir şey alıştığınız gibi akmıyor ve siz kendinizi çaresiz, güçsüz, yetersiz hissediyorsunuz. Olaylar ve insanlar üzerinde iktidar kurma, sorumluluklarınızı, işinizi hayatınızı yönetme, ‘’kendinizi kabul ettirme’’ şeklinizde radikal bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Kontrol edemediğiniz durumlara, değiştiremediğiniz insanlara müdahale etmeyi ve ‘’olana’’ direnmeyi bırakın. Size ayak bağı olan ‘’başarısızlık ve güçsüzlük’’ kaygısını bir yana koyun ve durumu tarafsız / dışarıdan bakan gözlerle değerlendirin. Kendinizden ve ilişkilerinizden beklentilerinizi değiştirmeniz gerektiğini anlarsanız, ilerlemek için yepyeni bir yol bulacak, hayatınızdaki fark edilmeyi bekleyen fırsatlara odaklanabileceksiniz.

6/12 BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi biraz sıkıntılı ve eli kolu bağlı hissettiğiniz bir süreçten geçebilirsiniz. Evdeki hesap çarşıya uymuyor, işinize veya gündelik düzeninize dair yaptığınız planlar, istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Bu kendinizi ‘’ güçsüz ya da incinmeye açık’’ hissetmeyi bırakıp durumu yepyeni gözlerle değerlendirmeniz ve size radikal gelen bazı değişimlere uyum sağlamanız yerinde olur. Size çoşku veren planlarınız ya da ilişkilerinize dair hayal kırıklığı yaşamaktan kaygı duyabilirsiniz. Bağlarınızı kaybetmekten veya o bağlar yüzünden ‘’mutsuz ve doyumsuz’’ bir hale düşmekten endişe edebilirsiniz. Tatminsizlik ve sıkıntı hissi iyidir zira bizi konuya yaklaşım biçimimizi sorgulamak zorunda bırakır! Mutlu olmaktan ne anladığınızı veya sizi mutlu etmesini beklediğiniz olaylar ve insanlara nasıl yaklaştığınızı gözden geçirin. Orada daha hafif, esnek, yaratıcı ve lezzete odaklı olmanızı engelleyen ve şifalandırılmayı bekleyen bir takıntı var!

7/12 TERAZİ (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu aralar ilişkiler sizi bunaltıyor! Birlikte çalıştığınız ve yaşadığınız insanların tavrını çok baskıcı bulabilir, güçsüz ve yetkisiz bırakıldığınızı düşünebilirsiniz. Tahammül etmekte zorlandığınız bir duruma uyum sağlamaya çalışmaktan yorulabilirsiniz. İnsanların size nasıl böyle davranabildiklerine takılmayı bir yana bırakıp, meseleye uzaktan bakın. Siz kendiniz için ne istiyorsunuz? Sizin için önemli olan ne ve buna nasıl ulaşabilirsiniz? Güvende kalma kaygısı ya da incitilme korkusu, savunmaya veya düzeni korumaya odaklı tutumlar size bugüne kadar ne getirdi ne kaybettirdi? Etrafınızdaki engellere takılıp yaratıcılığınızı ve coşkunuzu nerede kaybettiniz ve kendinizi nasıl kısır döngülere soktunuz? Bu soruları tarafsız bir gözle cevaplarsanız, şifalanacak ve coşkunuzun, yaratıcılığınızın, heyecanınızın geri döndüğünü göreceksiniz.

8/12 AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu aralar kendinizi tıkanmış, bir yere varamıyor, sesinizi sözünüzü duyuramıyor gibi hissedebilirsiniz. Öyleyse bir işinize yaramayan davranış modellerini tekrar etmekten vaz geçin! Sizi bunaltan ilişkilere bakışınızı değiştirin. Üzerinizde baskı kurulmasına müsaade etmeyin ve siz de kimsenin üzerinde ısrarla baskı kurmaya, değişmeyen insanları değiştirmeye kalkmayın. İşinizde, ilişkilerinizde ya da yaşadığınız yerde radikal bir değişiklik yapacağınız bir dönemdesiniz. Bazı bağlar kopacak ve yeniden yapılanacak! Buna direnmeyin. Bu değişimlerin sizi özgürleştirdiğini, yaratıcılığınızı ve coşkunuzu tüketen koşulların ortadan kalktığını göreceksiniz. Bir de lütfen sağlığınıza özen gösterin!

9/12 YAY (23 Kasım- 21 Aralık )

Para ve iş döngünüzde bir tıkanıklık olduğunu ya da hayatınızın sizi tatmin etmediğini, kendi potansiyelinizin çok altında kaldığınızı düşünüyor ama düzeninizi bozmayı, önceliklerinizi değiştirmeyi de istemiyorsunuz. İçten içe kendinize acıma eğilimi duyduğunuzu ve başarısızlık ve yetersizlik korkusuyla hayattan geri çekildiğinizi fark edin! Sizi aniden endişelendiren veya sinirlendiren şeyler mutsuzluğunuzun kaynağını bulmanızı ya da olaya farklı bir gözle bakmanızı sağlayabilir. Sizin yeni planlara veya yeni bir bakış açısına ihtiyacınız var! Önünüze enteresan bir teklif, beklenmedik bir proje gelebilir ve siz artık bir yere varamadığınızı düşündüğünüz konularda ani bir değişim kararı alabilirsiniz.

10/12 OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu aralar hayat sizin başınıza geliyor! Ne yaparsanız yapın engel olamayacağınız bir değişim dalgası geçiyor üzerinizden. Enerji düzeyiniz ve onu kullanma şekliniz, mutluluk anlayışınız, kendinizle ve sevdiklerinizle ilişkileriniz, kendinizi gerçekleştirmekten ne anladığınız, öncelikleriniz, hatta iş yapma veya para kazanma şekliniz değişecek. Siz bu sürece sabretmeniz ve bildiğiniz yola ve tarza devam etmeniz, bildiğiniz gibi güçlü ve kontrollü kalmanız gerektiğini zannedebilirsiniz… Ama bu aralar olacak gelişmeler sizin ayakta durma şeklinizi bile radikal olarak değiştirmenize neden olacak. Bırakın hayat bildiği gibi gelsin ve en oyuncu, en sürprizli haliyle sizi iyi etsin. Güvenlik alanlarınızın dağılması sizi endişelendirmesin. Bazen yıkım gibi görünen şeylerin içinde gizli bir şifa ve yepyeni başlangıçlar vardır. Buna direnmeyin.

11/12 KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu ay sizi bağlarınız ve bağ kurma şeklinizle ilgili sınayacak… Aileniz, güvenlik alanınız, aidiyetleriniz, yaşadığınız yer gibi konularda radikal değişimler meydana gelebilir. Yakınlarınızın yaşadığı sorunlar ya da onlarla aranızda meydana gelebilecek çatışmalı süreçler kendinizi katlanılmaz bir baskı altında hissetmenize neden olabilir. Soğukkanlı ve yapılması gerekenlere odaklı kalmaya özen gösterin. Kendinize de uzaktan bakın ve bedeninizi, duygularınızı, davranışlarınızı gözleyin. Müdahale edemediğiniz süreçler sizi fazla gergin ve hırçın yapıyor olabilir ama bunun kimseye bir faydası olmaz. Bazen kendimizi de başkalarını da yaşayacaklarından koruyamayız ve korumamız da gerekmez! Hayat bizim planlarımızı bildiği gibi değiştirir ve bu değişim beklenmedik bir biçimde şifa getirir. Hayata inanın.

12/12 BALIK (19 Şubat- 20 Mart)

Bu aralar dünya size kaygı dolu bir yer gibi gelebilir ve kendinizi çaresiz ve güçsüz ya da tamamen etkisiz hissedebilirsiniz. Ama iç geriliminizin artması sizi ‘’her zaman olduğu gibi’’ harekete geçmeye ve sıra dışı çözümler üretmeye sevk edecek! Yaşadığınız duruma başka bir gözle neredeyse uzaktan ve gayet soğukkanlı bir şekilde bakacak ve içgörü geliştireceksiniz. Tam istediğiniz gibi olsun diye beklemekten vazgeçtiğinizde, hayat kapınıza sürprizler getirecek. İçinizdeki yaratıcı, oyuncul, hayatın kalbini elinde tutmaya hazır yanı besleyin. Sevgiyle yaptığınız her şeyin size kendinizi tazelenmiş hissettirdiğini hatırlayın. Sevdiğiniz bir şeyler bulun ve onları yapın. Kendinizi güçsüz, zayıf, yetersiz hissetme duygunuzun kaybolduğuna ve içinizin taze bir havayla dolduğuna şahit olacaksınız.

Kaynak: vogue.com.tr

Okumaya Devam Et
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aktualite

28 MART – 3 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI

28 Mart – 3 Nisan Haftası Burç Yorumlarına Göre Bu Hafta Para, Sağlık, Aşk, Aile, Kariyer Gibi Alanlarda Sizi Neler Bekliyor?
Astroloji Yazarı Astrolog&Yaşam Koçu Gülşah Özen 28 Mart – 3 Nisan Haftası burç yorumlarını sizler için kaleme aldı.

Published

on

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen koçlar; haftaya arkadaş çevreniz, sosyal çevreniz, katılacağınız organizasyonlar ve katılacağınız ortamlarda sizin bir sonraki adımınızla ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Hayatınızla ilgili yeniyi başlatmak istediğiniz ne varsa, hangi konu varsa, bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Hayatınızda değişim gerektiren her ne varsa hepsine açık olacaksınız. Hafta sonuna doğru alınması gereken önemli konu ve olaylar önünüze gelebilir. İyi haftalar.

 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen boğalar; haftaya mesleğiniz, kariyeriniz, iş hayatınız ile ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Meslek hayatınızda önemli insanlarla bir araya gelebilir ya da bu insanlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Meslek hayatınızda sizi rahatsız eden ne varsa hepsinin üstesinden gelmek isteyebilirsiniz. Üstünüze yeni yüklenen sorumluluklar olabilir. Bu dönemde kolektif için bir şeyler yapma çabasında olabilirsiniz. Haftasonuna doğru sizden saklananlar açığa çıkabilir. İyi haftalar.

 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen ikizler; haftaya eğitimleriniz, yurtdışı bağlantılı işleriniz ya da uzak yerlerden alınacak haberler gibi konularla başlıyorsunuz. Eğer bir eğitim hayatınız var ise çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaş ortamınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Belki de bu karar yeni bir çevre edinme de olabilir. Yeniyi bu alanlarda kendinize çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru oldukça hareketli olabilirsiniz. İyi haftalar.

 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen yengeçler; haftaya ödemeler, alacak verecekler ve parasal işlerle başlıyorsunuz. Belki hafta başında daha fazla parasal bir sorumluluk devreye girebilir. Hafta ortasında dışarıdan gelecek haberler sizi daha keyifli kılabilir. Kariyer ve meslek hayatınızda kendinizi mesleğinizde daha çok ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Ama öncesinde geçmişten şifalanması gereken bir takım konu ve olayları düzeltmeniz gerekli olabilir. Anne ile ilgili konular gündeme gelebilir. İyi haftalar.

 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen aslanlar; haftaya ikili ilişkiler, özel hayatınız, sözleşmeler, imzalar, ortaklıklarla ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Özel hayatınızdaki insanın hayatıyla ilgili konular da gündeminizde olabilir. Hafta ortasından sonra hukuksal işleriniz, eğitimleriniz ya da yurtdışı ile ilgili konularınız var ise bu konular ile haşır neşir olabilirsiniz. Belki de bu konularla ilgili neleri ele alacağınız konusunda eski bir yara sizlere şifa olarak gelebilir. İyi haftalar.

 

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen başaklar; haftaya gündelik hayatınız, koşturmalarınız, işininiz gücünüz ve sağlığınızla ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Bu hafta ortasından itibaren hayatınızda ikili ilişkileriniz gündemde olabilir. Faturalar, ödenmesi gerekenler ve para ile ilgili kendinizi şifalandırmanız gereken konularda karşınıza çıkabilir. Hafta sonunda aileniz ve sevdiğiniz insanla para ile ilgili konular önünüze gelebilir. İyi haftalar.

 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen teraziler; haftaya aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ile ilgili konular ve hobileriniz ile ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Bu hafta aşkınıza ve keyfinize özel zaman ayırabilirsiniz. Üstünüze yüklenen iş sorumluluklarından dolayı kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren gündelik koşuşturmalarınız artabilir özellikle de sağlık ile ilgili konularda. Hafta sonuna doğru ilişkilerinize dair önemli karalarınızı devreye sokabilirsiniz. İyi haftalar.

 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen akrepler; haftaya ev, yuva, aile hayatınız ile ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. İş, hizmet ve sağlık alanlarıyla ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Gündelik hayatınız ve iş hayatınız ile ilgili yapmış olduğunuz yanlışları ve fedakarlıkları görebileceğiniz bir haftadasınız. Hafta sonunda ise bu konularla ilgili ikili ilişkilerinizi devreye sokabilecek ve net kararlar verebilirsiniz. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir haftadasınız. İyi haftalar.

 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen yaylar; haftaya yakın çevreniz, iletişimsel her türlü işleriniz ile ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Bu hafta üstünüze her konuda ekstra sorumluluk yüklendiğini hissedebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ev, yuva ve aile ilgili konularla ilgilenmek isteyebilir ve ailenizle vakit geçirmekten hoşlanabilirsiniz. Aşk hayatınız ve varsa çocuklarınız ile ilgili daha coşkulu hissedebilirsiniz. Bu konularla ilgili şifa da sizi bekliyor. İyi haftalar.

 

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen oğlaklar; haftaya parasal işleriniz ve varsa bu konuyla ilgili yapılması gereken konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Para ile ilgili konularda ne yapmanız gerektiğini çok net görebilirsiniz. Yakın çevre ve arkadaşlarınız ile bu konularla bağlantınız var ise bayağı hareketli geçirebilirsiniz. Kendinizi ödemeleriniz ile ilgili kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren iletişi ile ilgili konularda şanslı olacaksınız. Ev ile ilgili konularda önemli kararlar da verebilirsiniz. İyi haftalar.

 

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen kovalar; haftaya kendiniz ve hayatınızla ilgili verilmesi gereken önemli kararlarla başlıyorsunuz. Kendi hayatınız ve sağlığınızla ilgili yapılması gerekenler gündeminizde. Hafta ortasından itibaren para ile ilgili konular önemli olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınız önem kazanıyor. İletişimsel işleriniz ile ilgili atılması gereken adımlar devrede olabilir. Kafanızda önemli konularla ilgili atacağınız adımlar söz konusu. İyi haftalar.

 

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen balıklar; haftaya içe dönük, kendi halinizde başlayabilirsiniz. Haftaya zor adapte başlayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve para ile ilgili konularla da ilgili olabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren kendinizi daha keyifli hissedebilir baharı içinizde yaşayabilirsiniz. Kendi istek ve beklentilerinizi daha çok yaşamaya dair bir his içerisinde olabilirsiniz sevgili balıklar. Hafta sonuna doğru para ile ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. İyi haftalar.

 

Öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır. Ay ve Güneş burcunuzu da okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et

Aktualite

21 – 27 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

21-27 Mart Haftası Burç Yorumlarına Göre Bu Hafta Para, Sağlık, Aşk, Aile, Kariyer Gibi Alanlarda Sizi Neler Bekliyor?
Astroloji Yazarı Astrolog&Yaşam Koçu Gülşah Özen 21-27 Mart Haftası burç yorumlarını sizler için kaleme aldı.

Published

on

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen koçlar; Güneş burcunuza geçti doğum gününüz kutlu olsun. Haftaya alacak verecek, dışarıdan gelecek olan paralar ile ilgili konular, banka ödemeleriniz, faturalarınız gibi olaylarla başlıyorsunuz. İş ve meslek hayatınızda istikrarlı çalışmalar içerisinde olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ve katılacağınız organizasyonlarda bayağı hareketli ve dikkat çekici olabilirsiniz. İçinize dönüp kendiniz ve sevdikleriniz için iyi dileklerde bulunun. İyi haftalar.

 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen boğalar; haftaya ikili ilişkiler, ortaklı işler, imzalar, sözleşmeler gibi konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Her tür ilişkinizden destek almak isteyebilirsiniz. İş ve meslek hayatınızda atağa geçmeyi düşünüyor olabilirsiniz, hareketli olacaksınız ama şartları çok fazla zorlamamalısınız. Arkadaş ortamınız ve yakın çevrenizle güzel bolca vakit geçirip duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren uzaklardan haberler alabilirsiniz özellikle yurtdışı konularında. İyi haftalar.

 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen ikizler; haftaya gündelik işleriniz, koşturmalarınız, yapılması gerekenler ve sağlığınızla ilgili konularla başlıyorsunuz. Sağlığınıza bu hafta daha çok özen göstermelisiniz. Hafta ortasından itibaren ikili ilişkilerinizde kendinizi özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Dışarıdan gelen para konuları ve ödenmesi gerekenler konusunda dengeyi sağlamaya çalışıp daha kontrollü hareket edebilirsiniz. Eğitim ile ilgili bir sorunu çok fazla kendi içinizde büyütebilirsiniz. İyi haftalar.

 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen yengeçler; haftaya aşk ilişkiniz, varsa çocuklarınız ile ilgili konular ve hobilerinizle ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Ödenmesi gerekenler varsa mutlaka bir sonuca ulaşmanızda fayda var. Eğitim, seyahat, devam eden davalarınız var ise bunların da güzel sonuçlarını alabilirsiniz. Organizasyon ve arkadaş çevrenizde ani değişimler söz konusu olabilir. İş ve meslek hayatınızda konuşulacaksınız. İyi haftalar.

 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen aslanlar; haftaya ev, aile, yuva, eviniz için yapılması gerekenler ile aile büyüklerinizle ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Ev hayatınızda kriz yaratmamanız daha iyi olabilir. İkili ilişkileriniz, ortaklıklarınız bu dönemde karşınıza çıkabilir. Belki de hayatınızdaki insanın ailesiyle ilgili konular önünüze gelebilir. Maddi konularda kendinizi şanslı görün. Bir yerden yüklü bir para gelebilir, gelen parayı hemen harcamamanız doğru olur. İyi haftalar.

 

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen başaklar; haftaya iletişim, yakın çevrenizden gelen haberlerle başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle krizler yaşıyor olabilirsiniz. Ev aletlerinizle ilgili sıkıntılar çıkabilir.  Sağlık ile ilgili konularınızı elinize almanız gerekir. İkili ilişkileriniz, sözleşmeler, anlaşmalar, özel hayatınızla ilgili başkalarından göreceğiniz destekler size çok iyi gelecek. Belki ortaklı işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz hız kazanabilir. Sadece konuşmaların ayrıntılarını iyi inceleyin. İyi haftalar.

 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen teraziler; haftaya kendi paranız, birikimleriniz, para ile ilgili konular bu hafta önemli. Size ait olan paralarda krizler çıkması muhtemel stratejinizi iyi yapamayabilirsiniz, dışarıdan gelecek paralar konusunda zorlanabilirsiniz. Hayatınızda spekülatif alanlarınızda ani beklenmedik olaylar gelişebilir. Çocuğunuz var ise onunla da alakalı zorlanmalar olabilir. Eğer hobileriniz spor ise bu dönem yapacağınız sporlara dikkat edin. İyi haftalar.

 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen akrepler; haftaya kendi öz değeriniz, kendi istek ve beklentileriniz ön planda olarak başlıyorsunuz. Bu hafta eğer hayatınızda biri var ise ya da ortağınız var ise söylediklerini dikkate almanız iyi olabilir. Ev, aile ve yuva konularınızda ani değişimler söz konusu olabilir bu hafta. Ev içerisinde aksilikler ve kazalar gelebilir kontrollü olmalısınız. Eğer çocuklarınız var ise ya da hayatınızda bir aşk var ise güzel şeyler yaşayabilirsiniz. İyi haftalar.

 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen yaylar; içinize dönük, kendi halinizde, geri planda duracağınız etkilerle başlıyorsunuz. Eğer çalışıyorsanız, iş yerinizde de kendi halinizde olmak isteyeceksiniz, adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylara çok fazla tepkisel davranmayın. Hafta ortasından itibaren bu etkileri üstünüzden atacaksınız. İletişim ve yakın çevre ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu hafta güzel haberlerinizi ev ortamlarınızdan alacaksınız. İyi haftalar.

 

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen oğlaklar; haftaya arkadaş çevrenizden alacağınız önemli haberler, katılacağınız davetler ve organizasyonlarla ilgili konularla başlıyorsunuz. Çevrenizle ilgili stratejilerinizi çok iyi geliştirmeniz lazım. Krizli ortamlardan uzaklaşıp bu dönem hobilerinize yönelebilirsiniz. Para ile ilgili konularınızda bu hafta dikkatli olmalısınız. Aniden para kaybı ya da beklenmedik bir olay yaşayabilirsiniz dikkatli adımlar atın. Yakın çevrenizden güzel haberler var. İyi haftalar.

 

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen kovalar; haftaya iş, meslek, kariyer hayatınızda idare etmeniz gereken konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Bu hafta krizler iş hayatınızdan gelebilir fakat bu krizleri ev ortamınıza taşımamalısınız. Ev, aile ve yuva alanlarınızda kafanıza buyruk davranabilirsiniz. Ev ortamınızda ufak tefek kazalara dikkat edin. Bu hafta başı güzel para kazançlarınız olabilir, paranın elinize geçmesi gibi şans ve fırsatlarınız devrede. İyi haftalar.

 

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen balıklar; haftaya yurtdışı konuları, eğitim, seyahat, süren davalarınız ile ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Hafta başında kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar olabilir. Yakın çevrenizdeki insanların hayatlarındaki ani değişimlere şahit olabilirsiniz. İletişimsel işlerinizde sıkıntı ve problemler olabilir. Bu hafta hayata bakış açınız çok güzel olacak. Hayatın sizleri koruduğunu hissedeceksiniz. Gerçekçi olmaya özen gösterin. Sağlığınıza dikkat edin. İyi haftalar.

 

Öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır. Ay ve Güneş burcunuzu da okuyabilirsiniz.

 

Okumaya Devam Et

Aktualite

14 – 20 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

14-20 Mart Haftası Burç Yorumlarına Göre Bu Hafta Para, Sağlık, Aşk, Aile, Kariyer Gibi Alanlarda Sizi Neler Bekliyor?
Astroloji Yazarı Astrolog&Yaşam Koçu Gülşah Özen 14-20 Mart Haftası burç yorumlarını sizler için kaleme aldı.

Published

on

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen koçlar; haftaya hobileriniz varsa çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili eğlenceli konularla başlıyorsunuz. Rutin iş hayatınızda yapılması gerekenlerle fazlaca ilgilenebilir, bir konuyu enine boyuna ele alabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Belki hafta ortasından sonra bir hareketlenme olabilir, alacağınız haberlerle birlikte bir atağa geçme söz konusu özellikle iş hayatınızla ilgili bir atak olabilir. İyi haftalar.

 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen boğalar; haftaya ev, aile, yuva, aile büyükleriyle ilgili yapılması gerekenler ile başlıyorsunuz. Belki aile hayatınızda organizasyon yönünüzü fazlaca gösterebileceğiniz bir hafta olabilir sizler için. Aile hayatınızda eğlenceli buluşmalar, toplanmalar gerçekleşebilir. Hafta ortasından itibaren sosyal çevrenizde yapmış olduğunuz fedakarlıkları görmeniz mümkün. İş hayatınızda zaman zaman geri çekilme söz konusu olabilir, hemen pes etmeyin derim. İyi haftalar.

 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen ikizler; haftaya yakın çevre, iletişim ve bu alanlarda yapacağınız programlarla başlıyorsunuz. Özellikle yakın çevrenizle bir program organize edip hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren aile konularına önem verebilirsiniz. Ailenizde birlikte yaşadığınız insanların sağlığına daha çok önem verebilirsiniz. Eğer çıkacağınız bir seyahat var ya da ticaretle uğraşan bir ikizler iseniz kulağınıza gelenler canınızı sıkabilir. Tepkilerinizi kontrol edin. İyi haftalar.

 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen yengeçler; haftaya para konularında yapılması gereken ya da düzenlenmesi gereken konularla başlıyorsunuz. Eğer çocuklarınız varsa bu hafta onlara daha çok para harcayabilirsiniz ya da bir hobiniz varsa eğer hobilerinize daha çok yönelip para harcayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ailedeki ya da yakın çevrenizdeki insanların hayatlarında olacak olan güzel sonuçlar sizleri de etkileyebilir. Hafta sonunda evinizde güzel vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İyi haftalar.

 

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen aslanlar; bu haftaya kendi istek ve beklentilerinize oldukça odaklanarak başlıyorsunuz. Bu hafta çok hareketli etkilere sahip. Para ile ilgili mevzular gündeminize gelebilir, elinize bir miktar para geçebilir. Belki bu elinize geçen parayı nasıl değerlendireceğinizi düşünebilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bağınızı ve bağlantılarınızı çok fazla zorlamamaya özen gösterin derim. Önemli insanlardan desteğiniz var. İyi haftalar.

 

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen başaklar; bu haftaya daha geri planda isteksiz ve kendi içinize dönük olarak başlayabilirsiniz. İş hayatınızda aksiyon almanız gereken konu ve olaylar söz konusu olabilir. Tabi iş hayatınızdaki aksiyon alma durumuna kendinizi çok kaptırıp sağlığınızı ihmal etmeyin derim. Özel hayatınızda aldığınız kararlar gündelik hayatınızı ve sağlığınızı etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde alacağınız kararları iyice ölçüp tartın. İyi haftalar.

 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen teraziler; bu haftaya sosyal çevreniz ve bu çevrenizden gelecek olan haberlerle başlıyorsunuz. Belki bu hafta arkadaş ve sosyal çevrenizde tüm organizasyonları sizler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek olan güzel haberler olabilir. Hafta ortasından itibaren kendi halinizde olma durumunuz çok ihtimal. Bu hafta olayları ve durumları çok fazla büyütmemeye dikkat edin. Kendinizi ve sağlığınızı düşünün derim. İyi haftalar.

 

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen akrepler; bu haftaya mesleğiniz, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Bu hafta iş hayatınızda mesleğinizle ilgili hızlı haberler söz konusu olabilir, tepkilerinizi kontrol etmenizde fayda var bu konularda hırs ve ego yapmamaya dikkat edin. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız, konuşmalarınız sizleri çok mutlu edebilir. Hafta ortasından itibaren katılacağınız organizasyonlarda alacağınız bir haber gündem olabilir. İyi haftalar.

 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen yaylar; bu haftaya eğitim, ticaret, yurtdışı konu ve işleriniz, seyahatler, uzak çevrelerden alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Hafta başında daha kendinize dönük ve kendinizle ilgili durumlarla ilgilenseniz de hafta ortasından itibaren mesleki ve iş yaşantınız gündeminizde olabilir. Belki bir proje başlatmak istiyorsunuz şu an tam sırası, fakat işlerinizle ilgilenirken ev ve aile hayatınızı ihmal etmeyin derim. İyi haftalar.

 

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen oğlaklar; bu haftaya dışarıdan gelen paralar, parasal işleriniz ve bu konuda halledilmesi gereken konu ve olaylarla başlıyorsunuz. Dışarıdan gelen paralarla ilgili ödenmesi gereken faturalar ya da alacak verecek konularıyla ilgili olabilirsiniz. Bu dönem aşk hayatınız da ya da hobilerinize daha çok ani harcamalarınız olabilir. Hafta ortasından itibaren kendi halindeliği ve huzuru arayacaksınız. Belki arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. İyi haftalar.

 

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen kovalar; bu haftaya ikili ilişkiler, ortaklıklar, imzalar, anlaşma ve sözleşmeler ile ilgili konularla başlıyorsunuz. Ayrıca iş birlikleriniz, ilişkide olduğunuz insanlar, diğer insanlardan gelecek önemli haberler olabilir. Haftanın ilk günleri ilişkiler konusunda daha hassas davranmanız gerekebilir. Hafta ortasından itibaren ortak para alanlarınız ve ödemeler gündeminizi meşgul edebilir. Eğer bir para beklentiniz var ise elinize bu haftadan sonra ulaşabilir. İyi haftalar.

 

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili yükselen balıklar; bu haftaya gündelik işleriniz, koşturmalarınız, yapılması gerekenler ve sağlığınızla ilgili konularla başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili alınması gereken tedbirleri ertelememelisiniz. Hafta ortasından itibaren ikili ilişkileriniz ve özel hayatınız daha çok gündeminizde olabilir. İlişkilerinize dair verilmesi gereken önemli kararlar, ilişkiniz de devamlılık mı ileri mi taşınacak işte bu konular gündeminizde. Taşınma ile ilgili konular da hızlanabilir. İyi haftalar.

 

Öngörüler her zaman yükselen burca göre yapılır. Ay ve Güneş burcunuzu da okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et

Trendler