Connect with us

Alışveriş

BEYAZ GİYMENİN KURALLARI

Yaz mevsiminin ikonik rengi beyazı, şehir modasına uydurmanın kurallarını sizler için listeledik.

Published

on

Erkekler İçin Beyaz Giymenin Kuralları

Havanın yüzünü tamamen güneşe dönmesiyle birlikte açık tonlar ve hafif kumaşlar da gardıropların ön sırasına yerleşti. Özellikle zamanını bekleyen beyaz, günün her anında stilinize dokunmak için artık hazır. Ancak yazın sembolü olan beyazı şehir hayatına adapte etmek için diğer açık tonları veya zıt renkleri kullanmakta fayda var. Eğer rotamızı sahil kenarına çeviriyor olsaydık, şu an tamamen baştan ayağa beyaz bir stilden bahsedebilirdik fakat şehir içinde bu iddialı rengi biraz daha dengeli kombinleme’niz gerekebilir.

İş hayatında beyazı sezonun popüler rengi bej ile birlikte kullanın

Özellikle bejin hemen her tonu beyaza rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Bu ikili bir araya geldiğinde, oldukça fresh ve zarif bir stil yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca tamamlayıcı olarak da kahvenin tonlarını aksesuarlarınız da veya ayakkabı seçiminizde kullanabilirsiniz. Beyaz ceket veya pantolon kullanımı gündelik iş hayatınızda biraz riskli bir tercih olabilir. Bu yüzden beyaz bir gömlekle açık bej takım elbiseyi alternatifler arasına ekleyebilirsiniz.

 

 

Beyaz Giymenin Kuralları

Giymenin Kuralları

Hafta sonunda beyaz pantolona geçiş yapın

Hem yaz havasını yakalamak hem de cool bir stil yaratmak için beyaz bir jean ya da canvas pantolon tercih edebilirsiniz. Özellikle 50’ler modasından ilham alan soğuk renkli polo yaka bir t-shirt ile kombinlenen beyaz pantolon, hafta sonu için doğru bir tercih olacaktır. Stilinizi, yaptığınız planlara göre bir sneaker veya loafer ile tamamlayabilirsiniz. Tamamen spor bir stil yaratmanızı sağlarken, loafer şıklığı bir doz arttırmanız sağlayacaktır.hafta sonu kombin

Okumaya Devam Et
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aktualite

MERSİ DERGİ’NİN 51.SAYISI OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve 7 yıl boyunca Mersin’in sosyal yaşamına ayna tutan MERSİ Dergi’nin 51. Sayısı çıktı.

Published

on

7 yıl boyunca hiç değişmeyen yayın çizgisi ve kalitesi ile Mersin’in en önemli markalarından birisi olan Mersi Dergi’nin bugün dağıtımına başlanan 51. sayısında yine seçkin isimlerin düğünlerinden en özel kareler, konusunda uzman isimlerle gerçekleşen röportajlar, yeni açılan mekânlar ve dopdolu içeriğiyle okuyucusu ile buluşuyor.

52. sayı için çalışmalarına ara vermeden başlayan Mersi Dergi’de en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için şimdiden yerinizi ayırtın!

 

İletişim:

0532 256 2523

0530 600 7665

Okumaya Devam Et

Aktualite

MERSİN’DE SERADA YETİŞEN ERİK KİLOSU BİN LİRADAN TEZGÂHA İNDİ

Balıkesir’de bir manav Mersin’den getirdiği eriklerin satışına başladı. Üçerli paketler halinden satılan erikler 60 liradan satışa sunulurken, eriğin kilosunun da bin lira olduğunu açıkladı. Manavın, ‘Erik bin lira, bin lira’ diye bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Published

on

Balıkesir’ bir manavda erik bin liradan satışa sunuldu. Manav Bahadır Kesikkulak, İHA’ ya yaptığı açıklamada 10 senelik manav olduğunu belirterek, ‘Eriklerimiz sera olarak Mersinden geliyor. Daha çok hasta, aşerenlere ve hamilelere satıyorum. Küçük tabaklarda 3 tane erik 60 liradan olmak üzere kilosunu bin liradan satışa sunuyorum.

Pahalı ama yapılacak bir şey yok bu mevsimde az olduğu için erik pahalı. Alıcıların yakınları aşerdiği için ve ağır hastası olduğu için mecburen alıyorlar. Erik bulduğu için alan müşteriler bana dua ediyor ve para önemli değil diyorlar. Hasta olup ölüm döşeğinde canı çeken ve eriği çok isteyen hasta yakınları var” şeklinde konuştu.

Manav görevlisi gencin ise ‘Erik bin lira’ diyerek tezgâh başında bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Okumaya Devam Et

Aktualite

FAHİŞ FİYAT DENETİMİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, haksız fiyat artışının önüne geçmek, temel gıda ürünleri başta olmak üzere birçok üründe artan fahiş fiyatları da önlemek adına, fiyat, etiket, gramaj denetimi yaptı.

Published

on

Zabıta ekipleri, haksız kazanç elde edilmemesi için özellikle temel gıda ürünleri başta olmak üzere artan fahiş fiyatları önlemek adına ilçe genelinde faaliyet gösteren çeşitli işletmeleri denetledi. Ekipler ilk olarak ürünlerin etiket ve kasa fiyatlarında farklılık olup olmadığını kontrol ederken, ardından ürünlerin etiket, gramaj ve son kullanma tarihlerini inceledi. Özellikle sıvı yağ, un, şeker, yumurta, ekmek gibi temel gıda ürünlerini seçip kasaya götüren ekipler, etiket fiyatı ile kasa fiyatlarını karşılaştırıp not aldı. Vatandaşların mağdur olmaması adına denetimde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılması halinde ihtarda bulunulurken, zabıta ekiplerinin denetimlerini sıklaştıracağı bildirildi.

Öte yandan, ekipler tüm işletmelere fahiş fiyatlı ürün satmaları halinde uygulanacak ağır yaptırımlar hakkında bilgi verip, etiket ve gramaj hakkında da dikkatli olmaları hususunda uyarıda bulundu.

Vatandaşa zarar verip, mağdur edilmesine yönelik her türlü haksızlığın karşısında olduklarını dile getiren Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, “Bu konuda çok hassas davranıyoruz. Özellikle haksızlığa fırsat verilmemesi yönünde çok sağlam çalışmalar yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere güveni çok önemli. Gerek fiyat artışı, gerekse diğer mağduriyetler konusunda yasalar çerçevesinde kimseye göz açtırmayacağımızın da bilinmesini isterim. Denetimlerimiz sıklaşacaktır. Devletimizin bu konudaki kararlı duruşuna, bizler de sahada ekip arkadaşlarımız ile destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Okumaya Devam Et

Trendler