Connect with us

Alışveriş

NESLİHAN TOKTAŞ LUXURY “SONBAHAR/KIŞ 2020-21” SEZONUNDA TREND ÇANLARINI ÇALDIRIYOR

Published

on

Eylül 2020’de gerçekleşen Sonbahar 2020-2021 defilelerin üzerinden yeni sezon trendlerini bir kez daha inceleyelim istedik.

Trendleri takip eden ve rahatlığı ön  planda tutan ürünlerin bir araya geldiği Neslihan Toktaş Luxury ile şıklığı yakalamayı hedefleyen kadınlara farklı seçenekler sunan yeni koleksiyonundan en popüler parçaları bir araya getirdik.

Geçmişten günümüze taşınan stillere 2020-21 Sonbahar dokunuşları yapan Neslihan Toktaş Luxury yeni sezonda karşımıza oldukça inovatif tarzlar ile çıkıyor.

Konfor ve pratikliği ön planda tutarak ofis stilinden günlük tarzımızda kullanabileceğimiz parçalar ise bizi oldukça sevindirdi.

Gün boyu rahat ve özgüvenli hissederken sokakların en tarz görüntülerini yaratmaya hazırsanız Neslihan Toktaş Luxury Sonbahar 2020-21 sezonun trendlerini incelemeye başlayabilirsiniz…

Sokak modasında Veneta

Retro etkisinin görüldüğü Baskılı Sweat Takım ve renkli gömlekler Neslihan Toktaş Luxury Sonbahar 2020-21 Koleksiyonuyla sezona damgasını vururken, mavi-beyaz detaylara odaklanarak plaj etkisi yaratan tasarımlar koleksiyona yepyeni bir dokunuş sağlıyor. Gömleklerde beyaz-mavi veya indigo renklerde geri dönen tek-ton  pileli etek ise 2020-21 Sonbahar stiline alışılmışın dışında bir şıklık katıyor.

Soft Yağmurluk

Moda trendleri her zaman pratik değil, bazı trendleri kombinlemek hatta kullanmak bile oldukça zor. Ama yağmurluklar muhtemelen en pratik kıyafetlerden biri. Bu yıl rengarenk ve transparan yağmurlukların yerine soft yağmurluklar eşlik ediyor!

Son birkaç sezonun maskülen görünümlerinin başrol oyuncusu trenç elbiseler, daha burjuvazi bir yol çizerek kol ve yaka detayı ile koalisyon kuruyor.

Kot Takım Bej

Yeni sezonda kot takımlar, sezonun en kilit tasarımlarından oluyor. Bu sezon vazgeçemeyeceğimiz  şık pantolonlar, ceketler dikkat çekiyor. Şehir şıklığının olmazsa olmazı kot takımlar ise koleksiyonda karamel, bej ve  soft yumuşak renklerle geri dönüyor.

 

Ceket – pantolon  ikilisine, şık detaylı elbiselerde eklenerek ciddiyet ve zarafeti aynı anda vaad eden ikili Sonbahar/Kış 2020-21 sezonunda trend çanlarını çaldırıyor.

 

Volan Kol Tulum

Şehvet timsali Mini eteklerin, transparan elbiselerin ve denim şortların, tulumlara devrettiği bir sezon hayal edin. Bu sezon  zebra desenli tulumlar, yalın zarafetlerine vahşi ve cezbeden dokunuşlar ekletiyor.

Fiyatlar ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Okumaya Devam Et
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aktualite

MERSİ DERGİ’NİN 51.SAYISI OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve 7 yıl boyunca Mersin’in sosyal yaşamına ayna tutan MERSİ Dergi’nin 51. Sayısı çıktı.

Published

on

7 yıl boyunca hiç değişmeyen yayın çizgisi ve kalitesi ile Mersin’in en önemli markalarından birisi olan Mersi Dergi’nin bugün dağıtımına başlanan 51. sayısında yine seçkin isimlerin düğünlerinden en özel kareler, konusunda uzman isimlerle gerçekleşen röportajlar, yeni açılan mekânlar ve dopdolu içeriğiyle okuyucusu ile buluşuyor.

52. sayı için çalışmalarına ara vermeden başlayan Mersi Dergi’de en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için şimdiden yerinizi ayırtın!

 

İletişim:

0532 256 2523

0530 600 7665

Okumaya Devam Et

Aktualite

MERSİN’DE SERADA YETİŞEN ERİK KİLOSU BİN LİRADAN TEZGÂHA İNDİ

Balıkesir’de bir manav Mersin’den getirdiği eriklerin satışına başladı. Üçerli paketler halinden satılan erikler 60 liradan satışa sunulurken, eriğin kilosunun da bin lira olduğunu açıkladı. Manavın, ‘Erik bin lira, bin lira’ diye bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Published

on

Balıkesir’ bir manavda erik bin liradan satışa sunuldu. Manav Bahadır Kesikkulak, İHA’ ya yaptığı açıklamada 10 senelik manav olduğunu belirterek, ‘Eriklerimiz sera olarak Mersinden geliyor. Daha çok hasta, aşerenlere ve hamilelere satıyorum. Küçük tabaklarda 3 tane erik 60 liradan olmak üzere kilosunu bin liradan satışa sunuyorum.

Pahalı ama yapılacak bir şey yok bu mevsimde az olduğu için erik pahalı. Alıcıların yakınları aşerdiği için ve ağır hastası olduğu için mecburen alıyorlar. Erik bulduğu için alan müşteriler bana dua ediyor ve para önemli değil diyorlar. Hasta olup ölüm döşeğinde canı çeken ve eriği çok isteyen hasta yakınları var” şeklinde konuştu.

Manav görevlisi gencin ise ‘Erik bin lira’ diyerek tezgâh başında bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Okumaya Devam Et

Aktualite

DAR GELİRLİLERE KIYAFET DESTEĞİ SÜRÜYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesince, 2020 yılı Temmuz ayında hayata geçirilen ‘Kıyafet Evi’nden 17 ayda 4 bin 600 dar gelirli ailenin faydalandığı bildirildi.

Published

on

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ‘Kıyafet Evi’nden özellikle çocuklarının kıyafet ihtiyacını karşılayan aileler, havanın soğumaya başladığı şu günlerde bot ve mont gibi ürünlere yöneldi. Kışlık kıyafet ihtiyaçlarını buradan sağlayan aileler, bütçelerindeki bir gider kaleminden tasarruf sağlamış oldu.

Sosyal Hizmetler Dairesinde görevli Kıyafet Evi Sorumlusu Nesrin Çalışkan, ‘Kıyafet Evi’nden faydalanmayı düşünen dar gelirli aileler için şu bilgileri paylaştı: “Fiyatların artışı konfeksiyonu da çok fazla etkiledi. Bu durumdan vatandaşlarımız çok etkilendi. Bizler de destek olmak ve ailelerimizin çocuklarına kıyafet vererek en azından çocuklarını mutlu etmek adına çalışıyoruz. Vatandaşlarımız dilekçeyle başvuru yapabiliyorlar.

4 aylık periyotlarla yılda 3 kez başvuru hakları var. Ulu Cami karşısındayız. Vatandaşlarımız ‘Kuşlu Cami’ diye bilirler. Onun hemen karşısında Kıyafet Evi’mize bekliyoruz. Hizmetimiz 2020 Temmuz ayı itibariyle başladı. Toplam 4 bin 600 ailemize hizmet verdik. Bu desteğimizi sürdürüyoruz.”

Okumaya Devam Et

Trendler