Connect with us

Alışveriş

ŞANEL’DEN YENİ MARKA “İLKNUR ÖZPERÇİN KİRPİKLERİ”

ŞANEL KUAFÖR MAKE-UP STÜDYO KURUCUSU İLKNUR ÖZPERÇİN YENİ MARKASI “MAKEUP İLKNUR ÖZPERÇİN KİRPKİLERİNİ” MERSİ’YE ANLATTI.

Published

on

32 yıldır güzellik sektörüne faaliyet gösteren ve Ankara’dan Mersin’e gelerek Şanel Kuaför ve MakeUp markasını kuran, daima yenilikleri takip ederek mesleğinde ilerlemek için sık sık yurtdışı seyahatleri gerçekleştirerek en yeni trendleri müşterilerine sunan başarılı iş kadını İlknur Özperçin, yeni bir marka ile daha hizmet yelpazesini genişletiyor.  Özperçin, yeni markası olan” MAKEUP İLKNUR ÖZPERÇİN KİRİPİKLERİ’ni“ MERSİ okuyucuları için anlattı.

 

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

1970 Ankara doğumluyum, 14 yıl önceye kadar Ankara’da yaşıyordum ve mesleğimi icra ediyordum.  Hemen hemen 32 yıldır güzellik sektöründe hizmet veriyorum. İki kız çocuğu annesiyim ve bu sektörün beni kendi içine almasının en güzel etkenlerinden biri kadın hâkimiyeti olan bir aileden gelmem.

Kendime daima yenilik katmayı seven girişimci ve kişisel gelişime önem veren biri olmaya gayret gösteriyorum. Hayat akışında daima çalışmanın ve mücadele etmenin benim üzerimde birçok olumlu etkisini gördüğümden beri hayat felsefimi bu yönde geliştirdim.

Çalışmak ve daima en iyisi için var olmak adına yılda 3 kez kendi işim dolayısı ile yurtdışı seyahatleri, yenilikler, farklılıklar ve trendler adına araştırma yapıyorum. Temsilcisi olduğum gerek Şanel Kuaför gerekse bundan sonrası için daima adımlarımı kadınların güzellik algılarını en üst seviyeye taşımak amacı ile hedefliyorum.

Ve bir marka olarak Şanel’den bahseder misiniz?

11 yıldır Mersin’de kurucusu olduğum Şanel Kuaför ve Make-up Stüdyo benim için hayat temelleri denilen basmak için ilk adım olmuştu. Çünkü bir kadın için vazgeçilmez olan makyaj ve bu branşın temsilcisi olmak gurur verici.

Şanel kurulduğu yıldan itibaren her yıl kendi portföyünü geliştiren ve tamamlayan, ayrıca Mersin’de dünya markaları ile çalışma statüsünde olan bir şirkettir.


İlk günden bugüne kadar Şanel için makyaj ne anlam ifade eder?

En iyisi, en yenisi ve kalitelisi anlayışında hizmet verirken ekibin ve saç tasarımı bölümünün daima bir arada olduğu gerçek bir bütünlüktür. Hizmet ve güzellik bu iki alan bir araya geldiğinde Şanel için tamamen mükemmelliğe en yakın anlayış doğuyor.Kuvvetli bir bilgi donanım ve yetenek ile birleştiğinde devamlılığı esas olan bir Şanel markası oluyor.

 

“Yeniliğin ve gelişimin kadınlar üzerinde etkisini biliyorum ve memnuniyetlerin daima devamlılık esasında olması benim,  Şanel’in ve yeni çıkardığım markam İçin çok önemli”

Yeni ürününüz olan “İlknur Özperçin Kirpikleri”nin  hikâyesini bize anlatır mısınız?

32 yıldır bu sektörde makyaj hizmeti veriyorum. Ve bir makyajın en tamamlayıcı etkeni olan kirpik konusunda daima hassasiyetlerim vardı.

Bu mesleği bilen ve icra eden deneyimli biri olarak tüm kadınlar ile bilgilerimi paylaşmak isteğime karar verdim. Yaklaşık 6 aydır üzerinde çalıştım, bir makyajı ve gözü en iyi şekilde ortaya çıkaran ve kişinin kendi kullanımı için en rahat kirpik dizaynını sağlamak istedim.

Kendi adımı verdiğim” Makeup İlknur Özperçin “ ve beni temsil eden kadın eli figürüne sahip ambalajlarım ile Türkiye’de satışa sunduğum markam, gerek kendi gelin ve bireysel özel makyajlarım da gerekse diret satış olarak hizmete sunuldu.

Kendi yaptığım makyajlarda en çok dikkat ettiğim 3 madde olan; gözlerin olduğundan daha iyi görünmesi, kirpiklerin 20 sefer kullanıma uygun olması ve çeşitlilik esasında tercihe en uygunluğu bazında bu üç madde markamın en önemli kuralları haline geldi.

Yeniliğin ve gelişimin kadınlar üzerinde etkisini biliyorum ve memnuniyetlerin daima devamlılık esasında olması benim,  Şanel’in ve yeni çıkardığım markam İçin çok önemli.

Kirpiklerin kendi içinde ki yumuşak ve gerçek saç kılından yapılması 20 sefer kullanım hakkı olması ben dâhil tüm kirpik severler için çok önemli bir konu.

Bir konuda uzmanlaşmak ve uzman birinden bir tavsiye almak daima beni mutlu etmiştir ,bende kadınlara kendi uzmanlık alanımdan ve deneyimlerimden yarattığım kirpik markamı sunuyorum.

Markalaşmasının ve en iyi hizmeti sunmanın bir kadının olarak gururunu yaşıyorum.

 

“Makyajda en önemlisi gözler olduğundan daha iyi görünmesi, kirpiklerin 20 sefer kullanıma uygun olması
ve çeşitlilik esasında tercihe en uygununun olması”

 

Okumaya Devam Et
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aktualite

MERSİ DERGİ’NİN 51.SAYISI OKUYUCUSU İLE BULUŞUYOR

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve 7 yıl boyunca Mersin’in sosyal yaşamına ayna tutan MERSİ Dergi’nin 51. Sayısı çıktı.

Published

on

7 yıl boyunca hiç değişmeyen yayın çizgisi ve kalitesi ile Mersin’in en önemli markalarından birisi olan Mersi Dergi’nin bugün dağıtımına başlanan 51. sayısında yine seçkin isimlerin düğünlerinden en özel kareler, konusunda uzman isimlerle gerçekleşen röportajlar, yeni açılan mekânlar ve dopdolu içeriğiyle okuyucusu ile buluşuyor.

52. sayı için çalışmalarına ara vermeden başlayan Mersi Dergi’de en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için şimdiden yerinizi ayırtın!

 

İletişim:

0532 256 2523

0530 600 7665

Okumaya Devam Et

Aktualite

MERSİN’DE SERADA YETİŞEN ERİK KİLOSU BİN LİRADAN TEZGÂHA İNDİ

Balıkesir’de bir manav Mersin’den getirdiği eriklerin satışına başladı. Üçerli paketler halinden satılan erikler 60 liradan satışa sunulurken, eriğin kilosunun da bin lira olduğunu açıkladı. Manavın, ‘Erik bin lira, bin lira’ diye bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Published

on

Balıkesir’ bir manavda erik bin liradan satışa sunuldu. Manav Bahadır Kesikkulak, İHA’ ya yaptığı açıklamada 10 senelik manav olduğunu belirterek, ‘Eriklerimiz sera olarak Mersinden geliyor. Daha çok hasta, aşerenlere ve hamilelere satıyorum. Küçük tabaklarda 3 tane erik 60 liradan olmak üzere kilosunu bin liradan satışa sunuyorum.

Pahalı ama yapılacak bir şey yok bu mevsimde az olduğu için erik pahalı. Alıcıların yakınları aşerdiği için ve ağır hastası olduğu için mecburen alıyorlar. Erik bulduğu için alan müşteriler bana dua ediyor ve para önemli değil diyorlar. Hasta olup ölüm döşeğinde canı çeken ve eriği çok isteyen hasta yakınları var” şeklinde konuştu.

Manav görevlisi gencin ise ‘Erik bin lira’ diyerek tezgâh başında bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

Okumaya Devam Et

Aktualite

DAR GELİRLİLERE KIYAFET DESTEĞİ SÜRÜYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesince, 2020 yılı Temmuz ayında hayata geçirilen ‘Kıyafet Evi’nden 17 ayda 4 bin 600 dar gelirli ailenin faydalandığı bildirildi.

Published

on

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ‘Kıyafet Evi’nden özellikle çocuklarının kıyafet ihtiyacını karşılayan aileler, havanın soğumaya başladığı şu günlerde bot ve mont gibi ürünlere yöneldi. Kışlık kıyafet ihtiyaçlarını buradan sağlayan aileler, bütçelerindeki bir gider kaleminden tasarruf sağlamış oldu.

Sosyal Hizmetler Dairesinde görevli Kıyafet Evi Sorumlusu Nesrin Çalışkan, ‘Kıyafet Evi’nden faydalanmayı düşünen dar gelirli aileler için şu bilgileri paylaştı: “Fiyatların artışı konfeksiyonu da çok fazla etkiledi. Bu durumdan vatandaşlarımız çok etkilendi. Bizler de destek olmak ve ailelerimizin çocuklarına kıyafet vererek en azından çocuklarını mutlu etmek adına çalışıyoruz. Vatandaşlarımız dilekçeyle başvuru yapabiliyorlar.

4 aylık periyotlarla yılda 3 kez başvuru hakları var. Ulu Cami karşısındayız. Vatandaşlarımız ‘Kuşlu Cami’ diye bilirler. Onun hemen karşısında Kıyafet Evi’mize bekliyoruz. Hizmetimiz 2020 Temmuz ayı itibariyle başladı. Toplam 4 bin 600 ailemize hizmet verdik. Bu desteğimizi sürdürüyoruz.”

Okumaya Devam Et

Trendler