Connect with us

Magazin

YAŞLI ADAMI DÖVDÜĞÜ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Ünlü Şarkıcı Halil Sezai, gürültü yaptıkları için kendilerini uyaran yaşlı adamın evini arkadaşlarıyla basıp öldüresiye dövdü. O anlar Güvenlik kamerasına yansıdı. görüntüler ortaya çıktı.

Published

on

Olay dün sabah saatlerinde Tuzla’da yaşandı.

Sokakta çekim yapan şarkıcı Halil Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen bir kişiyle tartışma yaşadı. Çekime izin vermeyen bu kişiyle Sezai ve yanındakiler kavga etti.

Darp edildiğini öne süren kişinin şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 4 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Öte yandan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Görüntülerde Halil Sezai ve beraberindekilerin tartıştıkları kişiye vurdukları da görülüyor.

Okumaya Devam Et
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aktualite

MASTERCHEF’TEN MEHMET ŞEF, “ALL STAR’DA SÜRPİZLERE AÇIK VE ZOR BİR FİNAL OLACAK”

MasterChef Türkiye’nin jürilerinden ünlü Şef ve Aşçı Mehmet Yalçınkaya şampiyonun belirleneceği yaklaşan final öncesi “All Star’da sürprizlere açık ve zor bir final olacak. Her sene olurdu ama şampiyon için bu sefer gerçekten bir tahminimiz yok” dedi.

Published

on

MasterChef All Star’da finale kısa bir süre kaldı. Adını finale yazdırmak isteyen yarışmacılar bu hafta her gün bir ceket giyecek. Kalan iki yarışmacı ise elenerek MasterChef hayallerine veda edecek. İlk iki ceketin sahibi olan yarışmacılar adını finale yazdırırken dün akşam ise Esra Tokelli adlı yarışmacı üçüncü ceketin sahibi oldu.

“MÜTHİŞ BİR MÜCADELE VARDI. SÜRPRİZLERE AÇIK VE ZOR BİR FİNAL OLACAK”

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen “Gastro Talks 7” etkinliğinde, “Türk Gastronomisinde Marka Kimliği” söyleşisine katılan ve gastronomi öğrencileri ile bir araya gelen ünlü Aşçı ve Şef Mehmet Yalçınkaya, jüri olarak yer aldığı program hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Ocak ayının ilk haftasında finalin yapılacağını hatırlatan Yalçınkaya şampiyon olacak kişi ile ilgili bir tahmin yürütemediklerini söyleyerek, “Bu sene zaten program All Stardı. Bu yüzden de çok müthiş bir mücadele vardı. Artık sonlara yaklaşıyor, Ocak aynın ilk haftasında final yapacağız. Bizim için gerçekten güzel bir sezon oldu. Çünkü 5 yılın yarışmacıları bir araya geldi. Biz de sonucu merakla bekliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda son 5 ya da 7’yi tahmin ediyorduk ama bu yıl gerçekten bir tahminimiz yok. Herkesin şampiyon olur dediği görüldüğü gibi elendi. Sürprizlere açık ve zor bir final olacak” dedi.

Okumaya Devam Et

Aktualite

HALUK BİLGİNER’İN BAŞROLÜ OLDUĞU ‘TÜRK DEDEKTİF’ EKRANLARDA

Haluk Bilginer’in başrol olarak yer aldığı Paramount ve Ay Yapım ortak yapımı polisiye dizi Türk Dedektif’in basın gösterimi gerçekleştirildi.

Published

on

Merakla beklenen Paramount ve Ay Yapım ortak yapımı polisiye dizi Türk Dedektif’in basın gösterimini gerçekleştirdi. Dizinin başrol oyuncuları Haluk Bilginer ve Yasemin Kay Allen, yönetmenlerden Nisan Dağ ve TV+ Genel Müdürü Gülçin Alıcı Gökçe katıldı. Haluk Bilginer ile Yasemin Kay Allen dizinin ilk bölümünü gazetecilerle birlikte izledi. Bilginer, canlandırdığı ‘Müfettiş Çetin İkmen’ ile ilgili “Çok severek çalıştığım bir proje” dedi.

HALUK BİLGİNER: “BİZ ESKİDEN BREZİLYA DİZİLERİ SEYREDERDİK, ŞİMDİ BREZİLYALILAR TÜRK DİZİLERİ SEYREDİYOR”

Gösterim öncesinde oyuncular ve yönetmenlerden Nisan Dağ basının karşısına geçti. Dizide çok severek oynadığını söyleyen usta oyuncu Haluk Bilgiler, Türk dizilerinin yurt dışında ilgiyle takip edildiğini belirtti. Bilginer, “Biz eskiden Brezilya dizileri seyrederdik, şimdi Brezilyalılar Türk dizileri seyrediyor. Bu televizyon sektörü adına bir başarıdır. Ama diğer işlerde Türkiye’de tek eksiğimiz zaman ve para. Çünkü Amerika’da, İngiltere’de Almanya’da İsveç’te hangi kamerayı kullanıyorsa biz de o kamerayı kullanıyoruz yani teknik açıdan teknik açıdan bir sorun yok, yetenek açısından da bence hiç sorun yok. Bizim çok iyi yönetmenlerimiz, çok iyi oyuncularımız var. Dolayısıyla biraz daha zaman ve para olsa çok daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

“OYNAMASAM KARAKTERE AYIP OLURDU”

Bugünden itibaren ilk kez ve sadece TV+’ta yayınlanacak dizinin gösterimine TV+ Genel Müdürü Gülçin Alıcı Gökçe’nin yanı sıra dizinin başrol oyuncuları Haluk Bilginer ve Yasemin Kay Allen ile dizinin yönetmenlerinden Nisan Dağ da katıldı. Gazetecilerle birlikte dizinin ilk bölümünü izleyen Haluk Bilginer, canlandırdığı Müfettiş Çetin İkmen karakterini “Oynamasam karaktere ayıp olurdu” diyerek anlattı. Bilginer, şunları söyledi:

“Tük Dedektif, çok severek çalıştığım bir proje. Ben zaman kısıtlılığı nedeniyle neredeyse projede yer alamayacaktım. Fakat sonra çalıştığım diğer projenin ekibiyle Türk Dedektif tarafı bir anlaşmaya vardılar ve ben haftada 7 gün çalışarak iki projeyi birden yürütebildim. İyi ki öyle yapmışım. Gayet güzel bir iş oldu. Çok severek oynadım. Zaten senaryoyu okuduğumda, Çetin İkmen karakterini oynamazsam karaktere ayıp olur. Ben çok sevdim. Ve çok güzel bir 6 ay geçirdik. 6 ayda çektik 8 bölümü. Her iki bölümde bir cinayet, toplam 4 cinayet hikâyesi izleyeceksiniz. Bir de büyük hikâye var. Umarım izleyince siz de beğenirsiniz.”

YASEMİN KAY ALLEN: “SEVİNCİMİ İLK ANNEMLE PAYLAŞTIM”

Yasemin Kay Allen ise şöyle konuştu: “Her çalıştığımız işte, herkesin fikir ortaklığı üzerine yürütülen bir meslek icra ediyoruz. O yüzden oyuncu olarak şahsen bana düşen görevin, karaktere odaklanmak olduğunu düşünüyorum. Hikâye içerisindeki konumum, ne kadar gerçekçiliği koruyabildiğim, Ayşe Farsakoğlu kimdir, bunu nasıl irdeleyebilirim, diğer karakterlerle iletişimi nedir Geri kalan her şey zaten etrafınızda oluşan bir şey oluyor. O yüzden ben oyuncu olarak orada kendimi net bir şekilde konumlandırmaya çalıştım. Ortaya çıkan şey herkesin biraz kalbinden biraz aklından düşen parçalardan oluşmuş bir resim. Güzel bir iş olacağına yüzde yüz eminim. Çok heyecanla girdiğim bir proje oldu. Görüşmeler sonrası rolü aldığımı tahmin ettiğim andaki sevincimi annemle paylaştığım an benim için çok değerliydi. Haluk Bey’le de beraber oynama fırsatı bulduğum için de çok mutluyum gerçekten.”

YÖNETMEN NİSAN DAĞ: “DÜZ BİR POLİSİYEDEN FAZLASI”

Filmin yönetmenlerinden Nisan Dağ ise “Herkesin tutkuyla üzerine titreyerek çalıştığı bir süreç oldu” dedi, şöyle devam etti: “Güzel bir iş ortaya çıkarmak kadar önemli bir şey sürecin kendisi. Çok mutluyum böyle bir deneyim yaşadığım için. Düz bir polisiye hikâye olmasından öte karakterlerin birbiriyle olan ilişkileri üzerinden bir derinliği olması ve seyirciyi buradan yakalayacak olması benim için heyecan verici. Karakterlerin iç dünyalarına girmek, onlarla seyirci ile bir bağ kurdurabilmek çok heyecanlı. İkmen’in şahsına münhasır karakterinden ve aslında onun getirdiği sıcaklıktan yola çıkarak işin doğasında da böyle bir samimiyet ve sıcaklık oldu. Umarım keyifle izlersiniz.”

GÜLÇİN ALICI GÖKÇE: ‘SÜPER PLATFORM’ HEDEFİYLE YÜRÜYORUZ

Yaşadıkları heyecanı paylaşan TV+ Genel Müdürü Gülçin Alıcı Gökçe ise şöyle konuştu: “Oyunculuğu ve aldığı ödüllerle Türk tiyatrosunda ve sinemasında ayrı bir başlık açan Haluk Bilginer ile yer aldığı tüm projelerde akılda kalıcı roller üstlenen Yasemin Allen’ı ağırlamanın heyecanını yaşıyorum. Toplantımızı şereflendirerek beni yalnız bırakmadıkları için kendilerine teşekkür ederim. Bugün ortak bir heyecanı paylaşmak için burada toplandık.

Uluslararası sinema endüstrisinin en önemli stüdyolarından biri olan Paramount ile yaptığımız iş birliği yeni bir boyuta ulaştı. Kıymetli oyuncularımız Haluk Bilginer ve Yasemin Allen’ın başrollerini üstlendiği ve global ölçekte merakla beklenen Paramount ve Ay Yapım ortak yapımı Türk Dedektif dizisi Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta yayınlanacak. Daha önce TV+ olarak ‘Mayor of Kingstown’, ‘Tulsa King’, ‘Special Ops: Lioness’, ‘1883’, ‘1923’, ‘Yellowstone’ gibi önemli Paramount yapımlarını izleyicilerimizle buluşturmuştuk. Bu içeriklerin tamamı globalde yayınlandıktan birkaç ay sonra TV+’a gelmişti. Lisans haklarını aldığımız Türk Dedektif’te de Müfettiş Çetin İkmen (Haluk Bilginer), Dedektif Mehmet Süleyman (Ethan Kai) ile Dedektif Ayşe Farsakoğlu’nun (Yasemin Kay Allen) hikâyesini de sadece TV+’ta izleyebileceğiz.”

Haluk Bilginer’in başrolü olduğu ‘Türk Dedektif’ ekranlarda

SESLİ BETİMLEME VE İŞARET DİLİ SEÇENEĞİ VAR

İngiliz yazar Barbara Nadel’in çok satan kitap serisinden uyarlanan ve günümüz İstanbul’unda geçen polisiye türündeki dizi 8 bölümden oluşuyor. Ben Schiffer’ın senaryosunu üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ejderha Dövmeli Kız filminin İsveç versiyonunu yöneten Niels Arden Oplev’in yanı sıra Lynsey Miller ve Nisan Dağ da oturuyor. Dizide İngilizce ve Türkçe dilleri organik olarak harmanlıyor. Haluk Bilginer’in sesinden Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı orijinal dil seçenekleri yer alıyor. Ayrıca dizi, görme ve işitme engelli izleyiciler için de sesli betimleme ve işaret dili ile anlatım seçeneklerini de sunuyor.

Müfettiş Çetin İkmen, Dedektif Mehmet Süleyman ve Dedektif Ayşe Farsakoğlu’nun İstanbul’da geçen heyecan dolu polisiye hikâyesi, bugünden itibaren ilk kez ve sadece TV+’ta yayınlanacak.

Okumaya Devam Et

Aktualite

SADETTİN SARAN KIRIKKALE’DE ETÜT MERKEZİ AÇTI

Fenerbahçe divan kurulu üyesi ve iş adamı Sadettin Saran, Kırıkkale’de Halk Eğitim Merkezi ek binasında gençler için etüt merkezi açtı. Vali Mehmet Makas ile birlikte etüt merkezinin açılışını yapan Saran, gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

Published

on

Fenerbahçe divan kurulu üyesi ve iş insanı Sadettin Saran tarafından Kırıkkale Halk Eğitim Merkezi ek binasına gençler için etüt merkezi yaptırıldı. Saran, Valisi Mehmet Makas ile birlikte etüt merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış töreninde konuşan Vali Makas, “Padişah, veziri ile Anadolu’yu geziyormuş ve vezirin memleketine gidiyor. Vezir padişahın gözüne girmek adına ‘benim memleketimdir ama hazineden bir kuruş bile harcamadım’ diyor. Padişahın bir sözü var, vezire, ‘Seni azlettim kendi memleketine faydası olmayanın ülkesine faydası olmaz’ diyor” dedi.

Makas, “Tabi ki Sadettin bey kendi cebinden kendi kazancını harcıyor. Sadece Kırıkkale’ye de değil, 81 vilayete yatırım yapıyor. Gençlerimizin kötü yola gitmemesi, çalışması, geleceğini inşa etmesi adına öz mal varlığını harcıyor. Kırıkkale’miz adına teşekkür ediyorum. Kırıkkaleli olmasından dayı kendisi ile gurur duyuyoruz. İnşallah, kulüp başkanlığını da Kırıkkale’miz adına istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sadettin Saran ise, “Naçizane burada ufakta olsa bir katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize. Her şey çocuklarımız ve ülkemiz için. Buradaki herkese çok teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Törende yapılan konuşmaların ardından Vali Makas ile birlikte etüt merkezini gezen Saran, gençlerle birlikte fotoğraf çekinip, kitap imzaladı. Açılış törenine AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, kurum müdürleri ve çok sayıda genç katıldı.

Okumaya Devam Et

Trendler